Shkarkoni Videoder Premium Apk 2022

Për adhuruesit e videove dhe platformave të riprodhimit, këtu ju prezantojmë këtë produkt të shkëlqyer, i cili na lejon të shkarkojmë videot e YouTube në rezolucion 4K, pa asnjë kosto apo problem.

Përdoruesit e Videoder Në versionin bazë mund të shkarkojnë, por me bezdinë që përmban reklama, në versionin Premium nuk kemi reklamë, por produkti nuk është i lirë për t'u përdorur.

Nëse dëshironi të merrni një APK për shkarkime, me të gjitha funksionet e versionit Premium, pa kosto dhe sigurisht, pa reklama, reklama apo dritare pop-up, ju rekomandojmë Videoder Premium APK, të cilin mund ta shkarkoni nga lidhjet e ndryshme që ne kanë mundësuar në faqen e internetit dhe nëpërmjet këtij artikulli.

Në fakt përdoruesi mund të shijojë të njëjtën përvojë duke përdorur APK Videoder Premium si në versionin Premium, të gjitha reklamat Admod hiqen dhe cilësia mbahet në të njëjtin nivel. Përdoruesit mund të bëjnë versionin falas duke shkarkuar një aplikacion të dytë të rregulluar nga Google Play Store, por ai duhet të blihet dhe po flasim gjithashtu për një aplikacion shtesë në pajisjen tonë, kështu që është një opsion por jo më i mirë se Videoder Premium APK.

Ky APK garantohet të jetë një nga më të mirat kur bëhet fjalë për shkarkime, nuk ka krahasim me versionin falas dhe bëhet i pakrahasueshëm kur shkarkon video në rezolucion 4K nga YouTube, një detyrë që ndonjëherë është e vështirë, veçanërisht në një pajisje celulare.

Nëse jeni duke kërkuar për një lidhje ose faqe për të shkarkuar Videoder Premium APK, mund të keni vënë re se nuk disponohet në Google Play Store, sepse të qenit një aplikacion i modifikuar shkel politikat e faqes, atëherë është e nevojshme që ai të shkarkohet nga një sajt ose faqe e jashtme, si ne që ju ofrojmë lidhjen direkte të shkarkimit.

Mund t'ju interesojë gjithashtu MX Player Pro

Shkarkoni Videoder Premium Apk

Një nga avantazhet më të mira që ofron Videoder APK është se përveç lejimit të shkarkimeve në YouTube, ai ka më shumë se 50 sajte video të listuara nga të cilat mund të zgjidhni dhe shkarkoni, dhe zhvilluesi është i hapur për sugjerime të reja dhe ju mund të referoni sajte të tjera. email.

Disa faqe nga të cilat mund të shkarkoni janë si më poshtë:

 • YouTube
 • Instagram
 • cicërimë
 • Facebook
 • Hotstar
 • Voot
 • Ozee
 • 9Një kohë
 • Dailymotion
 • Vidme
 • Soundcloud
 • 9gag
 • Audioboom
 • Funnyordie
 • IMDB
 • I gjallë
 • TED
 • Vimeo
 • Hardhi
 • VK
 • sonyliv
 • TVFPlay
 • viu
 • ruTube
 • Youku

Karakteristikat më të rëndësishme të Videoder Premium APK.

Karakteristikat që ne gjejmë në produkt janë vërtet të mira dhe interesante, kushtojini vëmendje sepse do t'i pëlqejnë ato.

 • Mund të zgjidhni më shumë se 50 sajte të disponueshme për të shkarkuar videot tuaja.
 • Mund ta konvertojmë lehtësisht YouTube në skedarë MP3.
 • Muzika që shkarkoni do të jetë gjithmonë falas.
 • Shpejtësia e shkarkimit është deri në 4k nga YouTube.
 • Mund të kryhen shkarkime në grup: përzgjedhja e videos/muzikës për shkarkim.
 • Mjet i zgjuar i zbulimit të lidhjeve.
 • Nuk do të shihni asnjë reklamë gjatë transmetimit të videove.
 • Nuk ka reklama brenda aplikacionit.
 • Ju mund ta personalizoni aplikacionin tuaj me ngjyra të ndryshme.
 • Me një prekje të vetme përdoruesi mund të shkarkojë lista të tëra luajtjeje nga YouTube.
 • Shfletuesi është shumë i sigurt, ka të përfshirë AD Blocker.
 • Ka një modalitet nate për më shumë përshtatje ndaj përdoruesit.

Po shkarkohet Videoder Premium APK për pajisjet Android

Videoder Premium APk APK është i disponueshëm për platformat Android, MAC dhe Windows, funksionon në mënyrë perfekte në të gjitha, nuk keni pse të shqetësoheni për të bërë asnjë lloj testimi. Një detaj interesant është se funksionet që gjejmë këtu janë ato që disponohen në YouTube Red.

Vendet që gëzojnë shërbimin YouTube Red janë shumë të pakta, madje kjo duhet të kushtojë 10 dollarë çdo muaj, mund të përmendim Australinë, Shtetet e Bashkuara, Meksikën, Korenë e Jugut dhe Zelandën e Re. Për këtë dhe arsye të tjera të shkëlqyera, patjetër që ia vlen ta shkarkoni këtë aplikacion dhe mbi të gjitha të merrni mundësinë e shkarkimit të videove 4K.

Lidhja e shkarkimit

Pasi njihni kaq shumë përparësi, mund të jeni të vendosur të shkarkoni menjëherë, për t'ju ndihmuar ne t'ju tregojmë udhëzuesin hap pas hapi për të shkarkuar dhe instaluar në pajisjet Android.

hapa:

 1. Vizitoni faqen tonë të internetit ose konsultohuni drejtpërdrejt me lidhjet që i kemi referuar më lart. Nëse jeni përdorues i versionit falas, duhet ta çinstaloni atë.
 2. Duhet të prekni APK-në, sistemi do të kërkojë ose do të kërkojë autorizim për burime të panjohura dhe ju duhet t'i pranoni gjithmonë ato. Duhet të shkoni përsëri te skedari dhe ta prekni përsëri.

 1. Pasi të përfundojë shkarkimi, vazhdoni ta hapni, atje do të keni mundësi të shikoni një listë interesante të videove të rekomanduara. Zgjidhni atë që dëshironi dhe shkarkoni me një trokitje të thjeshtë. Nëse ai që ju intereson nuk është në listën e sugjerimeve, atëherë mund të përdorni motorin e kërkimit.

 1. Përdoruesi mund të zgjedhë rezolucionin e dëshiruar, për shembull: 2K, 4K, 1080p, 720p.
 2. Shikoni statusin e shkarkimit tuaj në shiritin e statusit.

Së fundi, mos harroni se duhet të merrni parasysh konsiderata të ndryshme përpara se të bëni zgjedhjen e APk-së që me të vërtetë plotëson nevojat tuaja, këtu kemi folur për versionin falas dhe versionin pro, cilat janë karakteristikat dhe dallimet e tyre kryesore, gjithashtu sepse ne rekomandojmë Videoder APK premium. Vizitoni faqen tonë të internetit dhe shkarkoni produktin në mënyrë të sigurt dhe argëtimi fillon.

Lini një koment