Shkarkoni versionin më të fundit të Deezer Premium MOD APK

Dëgjimi i muzikës është një aktivitet i zakonshëm që bëjnë pothuajse të gjithë përdoruesit e një pajisjeje Android. Kur bëhet fjalë për mënyrën se si ne zgjedhim muzikën, preferohet të zgjedhim shërbimet e riprodhimit në internet dhe të mos rrezikojmë gjithmonë ruajtjen e pajisjes sonë.

Gjithçka që kërkohet është një lidhje e qëndrueshme me shërbimin e internetit dhe me Deezer Premium ju keni akses në muzikën më të mirë në internet, madje është një produkt i rekomanduar nga Android.

Nëse e krahasojmë me shërbime të ndryshme riprodhimi, mund të thuhet se është mjaft i ngjashëm me Spotify PremiumEdhe pse siç e dimë është një version me pagesë, Deezer Premium ka veçori dhe funksione që i ngjajnë shumë.

Një nga veçoritë më të rëndësishme që do të shijojmë vërtet është opsioni për të dëgjuar muzikën tonë të preferuar pa reklama, thjesht shkarkoni këtë APK dhe kënaquni. Ne ndajmë gjithashtu hapat për të përdorur Deezer Premium në vende ku nuk lejohet dhe që ju gjithashtu mund të zgjidhni këtë opsion nëse ka të bëjë me dëgjimin e muzikës me një opsion me cilësi të jashtëzakonshme.

Shkarkoni versionin më të fundit të Deezer Premium MOD APK

Le të takojmë Deezer Premium MOD APK

Deezer Premium MOD është një produkt që mund të blihet në një version të zhbllokuar, në të cilin nuk kërkohet pagesë dhe muzika që mund të dëgjohet përmes tij është totalisht e pakufizuar në Hi FI. Në fund, nëse marrim parasysh burimet, funksionet dhe karakteristikat e këtij produkti, mund ta zgjedhim pa probleme apo disavantazhe përpara platformave të mëdha si Spotify ose YouTube Music.

Formatet e zhbllokuar të këtij produkti arrihen duke u abonuar në formatin HIFI, cilësia FLAC prej 16 bit / 44,1 KHZ. Përdorues të tjerë zgjedhin planet ose formatet e pagesës, më e lira është 9.99 dollarë dhe gjithashtu kanë mundësinë të dëgjojnë muzikë online.

Një tjetër fakt interesant që do t'ju pëlqejë është se në versionin Deezer Premium MOD nuk kërkojnë asnjë lloj çelësi deshifrimi për hyrjen e përdoruesit, si funksionet e tjera, gjithçka është e zhbllokuar. Sa i përket audios, ju themi se APK përdor teknologji inovative si Dolby Atmos, të cilën SONY e ka përdorur në mënyrë pioniere për të përfituar nga niveli maksimal i HI FI.

Fakte rreth Deezer Premium MOD APK version 6.2.7.126.

 • emër Deezer Premium
 • Modder mrdude
 • Madhësi 26MB
 • Përditësimi i fundit Gusht 2020
 • Versión 6.2.7.126

Duke shkarkuar Deezer Premium APK, zgjidhni versionin më të fundit të disponueshëm për Android.

Një pikë që duhet të kemi parasysh është se, nëse kemi një llogari Google për vërtetim, është e mundur që aplikacioni të mos ju lejojë ta bëni atë me atë llogari dhe duhet të konsideroni hapjen e një emaili të ri për vërtetim, hyrjen dhe identifikimin dhe qasje në të gjitha veçoritë premium që ofron Deezer.

Njihuni me veçoritë e Deezer Premium APK

Veçoritë që e bëjnë atë një produkt inovativ dhe konkurrues janë plotësisht të zhbllokuar, madje edhe në një version falas.

 • Skip Song: Mund të zgjidhni të kapërceni këngë deri në 6 këngë në orë.
 • Kërkimi: mund të kërkoni nga ekrani kryesor ose nga paneli ku merren njoftimet, kërkimi mund të aktivizohet edhe nga pjesa që na pëlqen më shumë kënga.
 • Përzierje e pakufizuar këngësh, e pranueshme në lista të zgjedhura për luajtje.
 • Zgjidhni këngën që dëshironi: përdoruesi mund të zgjedhë të fillojë të luajë ndonjë nga këngët në listë.
 • Lehtësia e shtimit në listën e radhës së zhbllokimit.
 • Luaj funksionin tjetër të shkyçur.
 • Nëse ju pëlqen vërtet një këngë ose listë, mund të zgjidhni funksionin e përsëritjes të aktivizuar.
 • Përdoruesi mund të përdorë funksionin Lyrics ose Lyrics për ta shijuar edhe më shumë këngën.
 • Funksioni Favorite Tracks ju lejon të zgjidhni këngët që ju pëlqejnë më shumë për t'i dëgjuar sa herë të dëshironi.
 • Të gjithë ne mund të krijojmë listat tona të luajtjes me këngët e zgjedhura.
 • Së fundi, rregulloni barazuesin sipas disponimit ose llojit të muzikës që keni zgjedhur.
 • Zgjidhni modalitetin e errët, një veçori e shkëlqyeshme e përfshirë në shumë lojtarë për të zvogëluar ndriçimin dhe për të kursyer energji, zgjidhje për të rritur jetëgjatësinë e baterisë.
 • Radio e integruar: përveç zgjedhjes së pjesëve që dëshironi, përdoruesi ka në dispozicion qindra e qindra stacione radioje nga shumë pjesë të botës për të dëgjuar, mësuar dhe shijuar opsione të reja muzikore.
 • Abonimet Podcat: Disa përdorues mund të shijojnë abonime podcat për figura publike, llogari personale dhe më shumë.
 • Opsioni i kërkimit: ne mund të kërkojmë muzikë sipas titujve, kanaleve, fjalëve, podkasteve, me pak fjalë, me metoda të ndryshme që do t'ju japin rezultatin lehtësisht.

Nuk ka reklama

Një bezdi që ne shpesh duam ose përballemi me aplikacionet pa përdorim është se ato janë plot me reklama dhe herë pas here na hidhen drejt nesh, duke ndërprerë riprodhimin. Ne e kuptojmë këtë sepse dihet se mënyra se si plotësohen shpenzimet e zhvilluesit është përmes shitjes së reklamave.

Megjithatë, është një detaj që kur bëhet fjalë për muzikën është vërtet i bezdisshëm dhe për këtë arsye ndonjëherë ne i lëmë aplikacionet falas dhe i drejtohemi me pagesë, por këtë herë nuk është kështu, ndaj provoni Deezer Premium MOD.

Modaliteti jashtë linje

Një avantazh i pamposhtur është funksionimi off-line, domethënë, edhe nëse nuk keni lidhje interneti për momentin, do të dëgjoni këngë të shkarkuara nga serverët dhe do të dëgjoni muzikën sa herë të duam. Ky është një funksion që është i rrallë në aplikacionet falas, normalisht ne do ta merrnim atë në versione që kanë një kosto ose regjistrim.

Deezer Premium u ofron përdoruesve mundësi të mëdha dhe ka më mirë sesa të merrni muzikën tuaj edhe pa lidhje interneti ose pa konsumuar vazhdimisht të dhënat e paketës suaj vetëm duke dëgjuar këngët që ju pëlqejnë.

Besnikëri e Lartë

Shpesh mund të jemi skeptikë nëse një aplikacion pa pagesë ose i hapur mund të na ofrojë besnikëri, aq më tepër në rastin e muzikës, shijimi i një shërbimi me besnikëri të lartë si HI FI shkon në shumicën e opsioneve, në lidhje me aplikacionet e pagesës. por këtu e kuptojmë në të njëjtën mënyrë.

Ndonjëherë përdoruesit duhet të blejnë ose blejnë një shtesë për të shijuar këtë shërbim, por këtu do të merrni një tingull të qartë, të prodhuar nga formati FLAC i këngëve të përfshira në sistem. Si rezultat, ju merrni muzikë me cilësi të shkëlqyer, me tingullin më të mirë, pa humbje dhe në një format që nuk kërkon asnjë dekompresim.

Hapat për të shkarkuar Deezer Premium Mod APK

Nëse tashmë jeni të bindur se keni gjetur produktin që keni kërkuar për kaq shumë kohë, ndiqni hapat e mëposhtëm për ta shkarkuar atë.

 1. Shkarkoni Deezer Premium Mod APK
 2. Kur të përfundojë procedura e shkarkimit, shkoni te dosja Shkarkime, gjeni skedarin APK për Deezer Premium dhe zgjidhni atë.
 3. Për këtë procedurë është e nevojshme që të pranoni opsionin "Burime të Panjohura", kur sistemi ju kërkon, në të kundërt instalimi nuk do të përfundojë si duhet.
 4. Pas pranimit të burimeve të panjohura, përdoruesi duhet të kthehet te skedari i shkarkuar, ta zgjedhë atë dhe më pas instalimi të fillojë siç duhet.

 1. Në këtë pikë instalimi duhet të përfundojë, vazhdoni me hapjen e Deezer Premium dhe regjistrohuni me llogarinë që keni tashmë ose vazhdoni të regjistroheni për herë të parë.

Nëse zbuloni se i keni përfunduar tashmë të gjitha procedurat dhe zbuloni se APK nuk është i disponueshëm në vendin tuaj, atëherë ne do t'ju tregojmë se si ta aktivizoni atë në mënyrë që të mund ta shijoni atë, një shembull i një vendi ku nuk mbështetet është India. , por duke ndjekur procesin që ju tregojmë më poshtë, mund ta instaloni atë si në vendet e tjera ku mbështetet përdorimi i tij.

 • Është e nevojshme të bëni të gjithë procedurën e instalimit që ju treguam më parë.
 • Kërkon instalimin e një VPN Falas nga Google Play, për shembull: ExpressVPN.

 • Zgjidhni një vend nga lista e atyre që lejohen, për shembull: Shtetet e Bashkuara të Amerikës që është një nga më të zakonshmet.
 • Vazhdoni me hapjen e Deezer Premium dhe përdorni të dhënat tuaja për të përfunduar regjistrimin.
 • Për të përfunduar me fillimin e seancës, duhet vetëm të futni të dhënat tuaja dhe më pas të fikni shërbimin VPN, gjë që do t'ju kërkojë kur të identifikoheni përsëri.

Për të përfunduar, me pak fjalë, ju nxisim të provoni Deezer Premium MOD Apk, është një aplikacion me të gjithë komponentët e nevojshëm, shumë konkurrues, pa asgjë për t'u pasur zili nga kolegët e tij të famshëm apo të paguar. Përfitoni nga funksioni offline, ndërprerja dhe mundësitë për të krijuar listat tuaja të luajtjes me të gjithë muzikën që dëshironi.

Vizitoni faqen tonë dhe përfitoni nga opsionet e shumta të shkarkimit me cilësi të lartë që duam të ndajmë me ju.